Ozonowanie

Pogotowie serwisowe 24h      
+48 660 589 739 


Pracujemy w nocy i w weekendy.         
Zapewniamy atrakcyjne pakiety w stałej współpracy.

ul. Mioceńska 1, 97-400 Bełchatów

Deratyzacja


Deratyzacja ogranicza ryzyko związane z zagrożeniami biologicznymi dla zdrowia ludzi i hodowli zwierząt.

Skuteczne zwalczanie gryzonii

Deratyzacja polega na działaniu, które ma na celu zwalczanie wszelkiego rodzaju gryzoni, takich jak myszy czy szczury.

Gryzonie stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia ludzi. Szczury i myszy przyczyniają się do rozprzestrzeniania niebezpiecznych chorób zakaźnych. Gryzonie powodują również szkody gospodarcze, zanieczyszczając i uszkadzając żywność i surowce. Powodują również uszkodzenia sprzętu i maszyn produkcyjnych. Gryzonie mogą również spowodować poważne uszkodzenia instalacji elektrycznych, teletechnicznych, wodociągowych i kanalizacyjnych oraz konstrukcji budynków.

Deratyzacyjna wykonywana jest przy użyciu środków chemicznych lub fizycznych. Podczas zabiegów deratyzacyjnych w obiektach, do zwalczania gryzoni, najczęściej stosuje się urządzenia mechaniczne, takie jak pułapki krępujące i pułapki z siatką. Na zewnątrz budynków stosuje się karmniki deratyzacyjne.Zabieg deratyzacyjny jest obowiązkowy w następujących obiektach:

zakłady produkcji i przetwórstwa żywności,
budynki wielorodzinne podpiwniczone,
restauracje,
obiekty handlowe przemysłu spożywczego,
magazyny żywności i upraw,
gospodarstwa rolne i hodowlane,
szpitale, hotele, internaty, internaty, obiekty zbiorowego żywienia,
wolnostojące wiaty i pomieszczenia gospodarcze należące do zabudowy wielorodzinnej,
obiekty w których prowadzona jest działalność polegająca na zbieraniu lub przetwarzaniu odpadów,
sieci kanalizacyjne

Zapobieganie

Prewencja jest istotnym czynnikiem w procesie ochrony obiektu przed gryzoniami. Ewentualne nieszczelności pomieszczeń, ścian, drzwi, okien, otworów technologicznych należy natychmiast naprawić. Nawet drobne nieszczelności od 5 mm pozwalają małym gryzoniom dostać się do wnętrza budynków.

Wszystkie wejścia do obiektów powinny być dokładnie zamknięte i uszczelnione. Otwory kanalizacyjne i drenażowe należy zabezpieczyć kratkami.

Niezbędne jest również odpowiednie utrzymanie terenu wokół obiektu. W okolicy obiektu należy skrócić trawę i przyciąć krzewy. Właściwa pielęgnacja zieleni eliminuje naturalne skrytki gryzoni i ogranicza dostęp do źródeł wody.

Wszelkie odpady, w tym komunalne i poprodukcyjne, w szczególności przy produkcji żywności, należy przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Pojemniki należy regularnie opróżniać, czyścić i dezynfekować. ECO-TECH projektuje i dostarcza systemy monitoringu i kontroli gryzoni.

Usługa eksterminacji gryzoni oferowana przez firmę ECO-TECH przewiduje całkowitą eliminację infestacji myszy i szczurów oraz ciągłe monitorowanie w czasie.

Jedna interwencjia w celu usunięcia gryzoni może nie być skuteczna, obiekt musi być monitorowany aby zapobiec nowym infestacjom myszy i szczurów.

Zwalczanie gryzoni jest zalecane zarówno w obiektach prywatnych, jak i publicznych, a najlepsze metody idziałania są oceniane dla każdego obiektu indywidualnie.

W każdym miejscu zostanie zbadana najlepsza metoda jakiej można użyć aby wyeliminować szkodniki, możliwie najmniej inwazyjna i maksymalnie przestrzegająca wszystkich warunków i przepisów.

Napisz do nas e-mail lub zadzwoń, aby umówić wizytę naszego eksperta ds. deratyzacji.

Karmnik-deratyzacyjny-na-MYSZY-i-SZCZURY-z-nadrukiem-CORAL

Pytania:

Czy program kontroli gryzoni jest na tyle efektywny aby zapobiec ich inwazji szkodników?

Zwalczanie gryzoni uniemożliwia kolonizację danego obszaru lub środowiska. Nigdy nie może zapobiec tymczasowemu przechodzeniu gryzoni na danym terenie, nawet jeśli jest odpowiednio i regularnie kontrolowany. Pierwszym ważnym krokiem w kierunku zapobiegania inwazji jest stan kontrolowanego obiektu. Nasza firma udzieli Ci wszelkich porad, których potrzebujesz, aby utrudnić penetrację lokalu gryzoniom i uczynić program kontroli gryzoni jeszcze skuteczniejszym.

Mieliśmy problem z gryzoniami, który dla nas rozwiązałeś.
Jak długo musimy kontynuować usługę, bo nie widzieliśmy już ich więcej?


Powodem, dla którego nie widzisz więcej gryzoni, jest właśnie fakt, że przeprowadzana jest okresowa kontrola. Zakończenie służby w krótkim czasie spowoduje, że gryzonie z zewnątrz ponownie zasiedlają tereny opuszczone przez byłą kolonię, niwecząc wszelkie wysiłki podejmowane w celu rozwiązania problemu. Stała obsługa, w każdej branży, ma na celu zapobieganie pogorszeniu występujących warunków.

Jakie choroby mogą przenosić szczury i myszy?

Do głównych chorób przenoszonych przez szczury i myszy należy tyfus mysi przenoszony przez kleszcze i roztocza, które są pasożytami szczurów; leptospiroza, przenoszona przez bakterie obecne we krwi i moczu zakażonych szczurów, oraz niesławna zaraza, która w średniowieczu spowodowała śmierć 25 milionów ludzi w samej Europie. Szczury są także nosicielami mikroorganizmów powodujących dur brzuszny, czerwonkę i wściekliznę.
Popularne tagi: deratyzacja Bełchatów , deratyzacja Piotrków Trybunalski , deratyzacja Pabianice , deratyzacja Łódź

 

  5 / 5 ( 5 votes )