Ozonowanie

Pogotowie serwisowe 24h      
+48 660 589 739 


Pracujemy w nocy i w weekendy.         
Zapewniamy atrakcyjne pakiety w stałej współpracy.

ul. Mioceńska 1, 97-400 Bełchatów

Pranie dywanów i tapicerki

Nasze pranie dywanów zaczyna się od dokładnej kontroli.
Wysyłamy do Klienta profesjonalną mobilną maszynę do czyszczenia dywanów wyposażoną we wszystkie wymagane narzędzia i detergenty.
Specjalista określa najlepszą technikę czyszczenia dla konkretnego rodzaju tkaniny, odkurza i usuwa brud z dywanów.
Na istniejące plamy i ślady brudu nakłada się specjalistyczny środek do czyszczenia wstępnego.
Kolejnym krokiem jest właściwe czyszczenie.
Wreszcie, tekstylne wykładziny podłogowe są nieskazitelnie czyste i pozostawione do wyschnięcia.

Oferujemy również dezynfekcję dywanów, eliminując 99,99% wszystkich zarazków i bakterii.PROFESJONALNE CZYSZCZENIE PARĄ

Głębokie czyszczenie dywanów techniką parową jest znacznie bardziej zaawansowane niż zwykłe. Ta procedura ekstrakcji na bazie pary jest najskuteczniejsza do prania brudnych dywanów, chodników i mat podłogowych aby osiągnąć efekt zdesynfekowanej i odświeżonej powierzchni.

Czyszczenie parowe odświeży, usunie nagromadzony brud i zwalczy szerokie spektrum zarazków w wycieraczce, dywaniku samochodowym lub dużym dywanie. Odsysanie pary usuwa zanieczyszczenia domowe, plamy po zwierzętach i pomaga pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, a nawet roztoczy.

Dezynfekcja dywanów jest przeprowadzana za pomocą detergentów przetestowanych zgodnie z normą EN1276, które są wstępnie spryskane i pozostawione na powierzchni na 15 minut. W tym czasie produkt działa przeciwko bakteriom, wirusom i grzybom. CZYSZCZENIE MEBLI I TAPICERKI

Tapicerka może zatrzymywać brud, alergeny i zabrudzenia, które niszczą włókna i matowią wygląd. Dzięki czyszczeniu tapicerki przez firmę ECO-TECH Twoje meble zostaną ożywione i odnowione, zapewniając czystszy, ulepszony wygląd. Dokonujemy oględzin tapicerki pod kątem rodzaju włókien, wad fizycznych, trwałości koloru i przebarwień. Następnie używamy przyjaznych dla tkanin środków czyszczących, które bezpiecznie usuwają zabrudzenia.

Jeśli potrzebujesz wyczyścić tapicerkę sofy, narożnika, fotela czy innych mebli zapewniamy usługę najwyższej jakości.. Niezależnie od tego, czy masz tkaniny takie jak skóra czy mikrofibra, mamy doświadczonych techników i sprzęt, aby wykonać zadanie prawidłowo. 

080365_pranie-dywanow-tapicerki-mycie-okien-zdjecia

ŚRODKI DO CZYSZCZENIA TAPICERKI

Nasze środki do czyszczenia tapicerki meblowej zajmą się Twoimi meblami. Po zbadaniu Twojej tapicerki określimy najlepszą metodę czyszczenia mebli, aby bezpiecznie osiągnąć pożądane rezultaty.

USUŃ BRUD i ALERGENY

Usuwamy brud, plamy i alergeny z tapicerki za pomocą środka czyszczącego, który nie pozostawia osadu.

CZYSZCZENIE PARĄ - SUCHA TAPICERKA W CIĄGU 2 GODZIN

W zależności od rodzaju tkaniny, meble po parowym czyszczeniu tapicerki wysychają w ciągu 1 do 2 godzin.

JAK CZYŚCIMY TAPICERKĘ

Nasza usługa czyszczenia tapicerki rozpoczyna się od dokładnego sprawdzenia przez naszego technika tapicerki. Określa on rodzaj tkaniny, kolor i wiek mebli, aby określić najlepszą technikę czyszczenia..
Po obróbce punktowej rozpoczyna się głębokie czyszczenie. Nasza maszyna do czyszczenia wtryskuje gorącą wodę i nasz roztwór czyszczący do mebli aby uwalniać brud głęboko w tapicerce.
Następnie wyciąga wodę i usuwa brud.
Na koniec sprawdzimy razem z Tobą powierzchnię mebla, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z czystej tapicerki.
Twoja tapicerka wyschnie w ciągu kilku godzin.Popularne tagi: pranie dywanów Bełchatów , pranie dywanów Piotrków Trybunalski , pranie dywanów Pabianice , pranie dywanów Łódź , pranie tapicerki Bełchatów , pranie tapicerki Piotrków Trybunalski , pranie tapicerki Pabianice ,

pranie tapicerki Łódź

 

  5 / 5 ( 8 votes )