Ozonowanie

Pogotowie serwisowe 24h      
+48 660 589 739 


Pracujemy w nocy i w weekendy.         
Zapewniamy atrakcyjne pakiety w stałej współpracy.

ul. Mioceńska 1, 97-400 Bełchatów

Czyszczenie elewacji i kostki brukowej

Elewacje budynków i fasady domów, zwłaszcza tych położonych przy ruchliwych ulicach, z biegiem lat tracą żywe kolory i pokrywają się warstwą trudnych do usunięcia zanieczyszczeń. Czarny osad ze spalin wygląda nieestetycznie i zostawia ślady na rękach i ubraniach. Na szczęście, żeby się go pozbyć nie trzeba robić remontu elewacji – dzięki nowoczesnym technologiom fasady i elewacje można po prostu umyć.

Czyszczenie elewacji myjnią parową

Wystarczy około 2 litry wody na godzinę pracy, odrobina specjalnego detergentu i strumień gorącej pary wodnej, aby wykonać dokładne czyszczenie ścian zewnętrznych. Myjka parowa wytwarza tak zwaną suchą parę, która wnika głęboko w powierzchnię ściany, usuwając brud, tłusty osad a nawet ślady smarów. Ciepło pary działa skuteczniej niż silne środki chemiczne i nie zostawia zadrapań ani odbarwień. Po kilku godzinach pracy mobilnej myjni parowej elewacja jest jak nowa.

Usuwanie graffiti i gumy do żucia z elewacji

Elewacje sklepów i kamienic często są przedmiotem aktów wandalizmu. Na szczęście myjnia parowa umożliwia szybkie i trwałe usuwanie niechcianych napisów, naklejonych na ścianę plakatów a nawet przyklejonej do ściany gumy do żucia. Sucha para po prostu rozpuści klej lub farbę. Podczas mycia ścian myjką parową nie powstają żadne niebezpieczne opary a ilość ścieków jest ograniczona, toteż metoda może być z powodzeniem stosowana w miejscach uczęszczanych przez wiele osób, takich jak szkoły, parki czy budynki biurowe. Dobra wiadomość dla młodych rodziców – myjka parowa bez problemu usunie ze ścian również ślady po kredkach.

Warto wiedzieć na temat czyszczenia elewacji parą wodną

Czyszczenie parowe to także sposób na umycie chodnika czy kostki brukowej.
Myjka parowa może być bez obaw stosowana na różnych powierzchniach – betonowych, drewnianych czy kaflach.
Parowe czyszczenie elewacji jest rozwiązaniem odpowiednim zarówno w domach mieszkalnych jak i obiektach przemysłowych.
W 90% przypadków podczas mycia parą nie jest konieczne wykorzystanie żadnych dodatkowych detergentów. Samochodowa myjnia parowa - czy to Ci się opłaca?

Wielu właścicieli samochodów traktuje je jak członków swoich rodzin. Nic dziwnego, że chcą, aby wyglądały nienagannie w środku i na zewnątrz. Naturalnym jest, że oczekują umytego auta bez ani jednej rysy czy najmniejszego choćby zadrapania. Z miesiąca na miesiąc przybywa entuzjastów myjni parowych. Dlaczego tak bardzo chwalą sobie i wybierają właśnie tę metodę czyszczenia auta?

Mycie auta bez wychodzenia z domu

Mycie samochodu to kolejny uciążliwy obowiązek. Nie każdy ma na to czas. Korzystając z myjni parowej, nie musimy się nigdzie ruszać – po prostu dzwonimy po firmę, która w dogodnym czasie i miejscu wykonuje za nas usługę. Możemy raz na zawsze zapomnieć o czekaniu w kolejce i zyskujemy czas na przyjemniejsze rzeczy.

Samochód czysty w środku i na zewnątrz

Samochodowa myjnia parowa pozwala na dokładne oczyszczenie zarówno karoserii, jak i wszelkich detali wewnątrz auta. Wyprana tapicerka, lśniąca czystością deska rozdzielcza i wyszorowane wszelkie zakamarki pod siedzeniami – takich efektów nie zapewni nam nawet najlepsza myjnia ręczna, stosująca tradycyjne metody. W dodatku samochód jest suchy i gotowy do jazdy już kilka minut po skończonym praniu tapicerki.

Myjnia samochodowa bez ryzyka uszkodzenia lakieru

Myjki ciśnieniowe czy myjnie automatyczne są przez wielu właścicieli aut traktowane z dużą dozą nieufności. Wszystko dlatego, że ich silne działanie może pozostawić otarcia lub niewielkie zarysowania na lakierze. Podczas czyszczenia parą takie ryzyko nie występuje.

Mycie silnika i podwozia samochodu

Zabrudzenia takich miejsc jak opony, silnik czy podwozie zazwyczaj nam nie przeszkadzają. Zdarzają się jednak momenty – na przykład planowana sprzedaż samochodu, kiedy warto wykonać tak dokładne sprzątanie.  Z pomocą myjki parowej nie jest to trudne – gorąca para usunie brud, smar i inne substancje a przy tym jest zupełnie bezpieczna dla wszystkich części mechanicznych i delikatnej elektroniki pojazdu. Zawartość wody w parze jest na tyle niewielka, że mycie odbywa się bez ryzyka zawilgocenia części.

Ekologiczna myjnia samochodowa

Nawet kilkadziesiąt razy mniejsze zużycie wody, niewielka ilość ścieków i minimalna ilość detergentów – to argumenty, które przekonają do korzystania z myjni parowej wszystkich, którzy troszczą się o środowisko.


Popularne tagi:

czyszczenie kostki brukowej Bełchatów

,

mycie kostki brukowej Bełchatów

,

impregnacja kostki brukowej Bełchatów

,

czyszczenie elewacji Bełchatów

,

mycie elewacji Bełchatów

,

impregnacja kostki brukowej Bełchatów

,

impregnacja elewacji Bełchatów

,

czyszczenie kostki brukowej Piotrków Trybunalski

,

mycie kostki brukowej Piotrków Trybunalski

,

impregnacja kostki brukowej Piotrków Trybunalski

,

czyszczenie elewacji Piotrków Trybunalski

,

mycie elewacji Piotrków Trybunalski

,

impregnacja kostki brukowej Piotrków Trybunalski

,

impregnacja elewacji Piotrków Trybunalski

,

czyszczenie kostki brukowej Pabianice

,

mycie kostki brukowej Pabianice

,

impregnacja kostki brukowej Pabianice

,

czyszczenie elewacji Pabianice

,

mycie elewacji Pabianice

,

impregnacja kostki brukowej Pabianice

,

impregnacja elewacji Pabianice

,

czyszczenie kostki brukowej Łódź

,

mycie kostki brukowej Łódź

,

impregnacja kostki brukowej Łódź

,

czyszczenie elewacji Łódź

,

mycie elewacji Łódź

,

impregnacja kostki brukowej Łódź

,

impregnacja elewacji Łódź